hlavicka
    AKTUALITY          SOUPISKA          ROZPIS UTKÁNÍ         ODEHRANÉ ZÁPASY          PRO FANOUŠKY           SPONZOŘI           KONTAKT
znak_klubuHistorie klubu


Oficiální web soutěže
PŘEDSTAVUJEME - HODNOTÍME
hráče a vedení HC RADOBYČICEJAROSLAV NĚMEČEK - manažer

Hokejový fanatik, který nad sportem přemýšlí 24 hodin denně. O jeho manažerských kvalitách nejvíce svědčí rok od roku zlepšující se výkony a výsledky mužstva. Na manažerském poli se mu vždy daří ulovit oproti konkurenci nejlepší hokejisty. Takže Radobyčice bez problémů nahradily takové hráče jako v historii byli Petr Bötcher, Viťa Titl či Radek Kesl, což jsou hráči se zkušenostmi z kvalitních soutěží. K tomu aby vstoupil do klubu nejlepších manažerů mu chybí pouze titul. Dočká se příští sezónu?
Oblíbená mimohokejová činnost: sport v jakékoliv podobě.

 
MILAN DIVIŠ – obránce – kapitán mužstva

Kapitán týmu je zároveň nejzkušenějším hráčem celé soutěže.  Tento defenzivní obránce má na kontě více než 666 utkání v soutěži. Samozřejmě tato zkušenost musí být na ledě znát. Sám o sobě hovoří jako o hráči pro „boj“ před brankou. Ovšem je také potřeba připomenout letošní statistiku vstřelených branek, kdy na jeho kontě se objevuje číslovka 8. Uplynulou sezonu jako již tradičně rozjížděl velmi pozvolna, ale jak je tomu u všech  zkušenějších hráčů jeho výkonnost roste s příchodem zimy a důležitých zápasů. Jeho silnými stránkami je síla v osobních soubojích, klid a rozvaha, neutuchající bojovnost. Díky němu si nikdo se spoluhráčů neodpustí vypustit jediný souboj. Slabšími stránkami je bruslení a někdy příliš pomalá rozehrávka. Letošní sezonu lze považovat za jednu z nejlepších v kariéře. Hlavním důvodem je, že společně s Radkem Fryšem vytvořili respektovanou obranou dvojici.
Oblíbená mimohokejová činnost: historická literatura, fotbálek s přáteli.

 

Představujeme

+

Hodnotíme

Novinka našeho webu. Podrobná charakteristika jednotlivých hráčů týmu.


© HC RADOBYČICE 2007