hlavicka
    AKTUALITY          SOUPISKA          ROZPIS UTKÁNÍ         ODEHRANÉ ZÁPASY          PRO FANOUŠKY           SPONZOŘI           KONTAKT
znak_klubu

Starší zprávy

21.12.2008
HC Radobyčice - Třemošná 5:2
V nedělním utkání na sebe narazila dvě mužstva s popředí tabulky, proto se očekával velmi urputný boj. Od prvních minut každé z mužstev nezůstavalo nic dlužno své pověsti. Domácí výborně bruslili, soupeř z Třemošné hrál svojí tvrdou hru především ve vlastním obranném pásmu. Nicméně šance se rodily zejména na straně Radobyčic. V nich ovšem postupně neuspěli Sobota, Diviš a Hájek. A tak se na branku čekalo až do závěru prvé třetiny, kdy ji vsítil po pohledné akci Petr Sobota. Tato branka jako by vlila domácím krev do žil, ti se začali stále více prosazovat. Na konci této snahy byla branka Jana Sladkého na 2:0. Vše vypadalo na poklidný zápas, v němž si Radobyčičtí připíší další výhru, ovšem chyba lávky. Domácí, kteří do poloviny utkání téměř neohrozili brankáře Hrabáka, ještě zvýšili tvrdost a střelbu. Výsledkem tohoto úsilí byla nejprve branka na dva jedna a o dvě minuty později i díky nešťastné teči branka na dva dva. V poslední třetině zařadili domácí ovšem vyšší rychlostní stupeň a přitlačili tým Třemošné k vlastní brance. Důležitou branku zaznamenal na 3:2 Petr Sobota. Když v zápětí zvýšil na 4:2 Martin Štefanik nebylo co řešit. Navíc v závěru po pěkné přihrávce aktivního Štefanika zaznamenal branku Jirka Hájek - 5:2. Radobyčice jsou tak stále na dva body za vedoucím Touškovem.
Nejlepší hráči utkání: Sobota Petr, Fryš Radek, Naar Petr.

18.12.2008
HC Radobyčice - Kralovice 4:1
Dalším soupeřem hokejistů Radobyčic byli hokejisté Kralovic. Od úvodních minut se hrál svižný hokej ovšem doprovázený řadou nepřesností v rozehrávce. Rydobyčice hráli mnohem odvážněji, a tak se hra odvíjela od počátku především v jejich útočném pásmu. První branku zaznamenal po chybě soupeřovi obrany z brejku Jiří Hájek. Ihned při dalším střídání se situace opakovala a ujela dvojice Kopřiva - Hájek, přičemž pohlednou akci zakončil prvně jmenovaný. Radek Kopřiva sehrál vynikající utkání, což potvrdil okamžitě při dalším střídání, kdy nechytatelnou střelou zvýšil vedení Radobyčic na 3:0. Od této chvíle hru ovládla řada nepřesností. To svědčilo slabšímu týmu Kralovic, který jednu z řady chyb soupeře využil k snížení na 1:3 ze svého pohledu. Tato branka vlila čerstvou krev Kralovickým do žil a začali okamžitě zatápět brankáři Hrabákovi. Definitivní uklidnění znamenala až čtvrtá branka Radobyčických, kterou zaznamenal po ideální přihrávce Hájka centr prvního útoku Jan Sladký. HC Radobyčice tak pokračují ve výborných výkonech a atakují přední příčky tabulky.
Nejlepší hráči: Hájek, Kopřiva, Naar Petr.
V neděli 21.12. nás čeká velmi důležitý duel s týmem HC Třemošná.

3. 2. 2008

Vítězná série pokračuje - HC RADOBYČICE vs. HC STRAŠICE 6:4
Ve včerejším utkání hraném na ZS v Rokycanech jsme zlomili houževnatého soupeře až v samém závěru brankami Davida Saláka a Radka Kesla.
Naše mužstvo nastoupilo bez čtyř hráčů základní sestavy, které postihla viróza. Od začátku utkání jsme diktovali tempo. Soupeř s námi nestíhal bruslit a díky tomu jsme se ujali vedení 1:0. Soupeř po dvou minutách využil jedinou naší chybu v první třetině a vyrovnal tak stav- 1:1. Naštěstí okamžitě  za náš tým odpověděl brankou vyhlášený střelec Petr  Sobota - 2:1. Při dalším střídání na dvoubrankový rozdíl zvýšil kapitán mužstva Karel Šimek - 3:1. Soupeř opět využil naší chybu a potrestal špatně rozehrané buly v obranném pásmu - 3:2. Z velkého množství dalších šancí se ujala až střela Víti Tytla a tak ve 25. minutě utkání svítil na ukazateli skóre stav 4:2. Od této chvíle jsme absolutně přestali bruslit a kombinovat. Soupeř nabídnuté šance využil dvěmi slepenými brankami ve 29. resp. 33. minutě. Utkání dostalo nový náboj a hrál se solidní hokej bez výraznějších šancí. Drama vrcholilo pět minut před koncem, kdy jsme nejprve ubránili další zbytečné vyloučení Radka Kopřivy a poté udeřili brankou Davida Saláka - 5:4. O třicet vteřin později zúročil tlak v útočném pásmu pojišťovací brankou Radek Kesl a rozhodl o tom, že dva body putují do Radobyčic. Za HC RADOBYČICE odehráli velmi slušné utkání tradičně Radek Kesl, Karel Šimek a Jiří Hájek, kterým zjevně vyhovoval špatně bruslící soupeř.

24.1.2008
HC RADOBYČICE - HC GLADIATORS 5:1
Začíná nová vítězná série??

22.1.2008
HC RADOBYČICE - HC GLADIATORS
24.1.2008 ZS Třemošná 20:15. Rozdodčí Jelínek – Janeček – Mudra
Ve čtvrtek 24.1.2008 bude sehráno další důležité uktání. Naše mužstvo by mělo nastoupit v plné sestavě a minimálně zopakovat výsledek z podzimu kdy jsme vyhráli 5:4.

18.1.2008
HC RADOBYČICE - HC KLABAVA 9:4
V dalším utkání hraném na ZS v Rokycanech jsme nastoupili jako hosté. V naší sestavě chyběli: Radek Naar, Víťa Tytl, Honza Diviš a David Salák.
Utkání začalo podle našich představ a již při druhém střídání skóroval Radek Kopřiva. Bohužel pak přišlo několik zaváhání našeho mužstva a skóre bylo vyrovnané. Naprosto stejný scénář se opakoval ještě čtyřikrát, kdy domácí vždy dokázali odpovědět na vedoucí branku HC RADOBYČIC. Teprve v 10. minutě druhé třetiny přišel zlom kdy jsme zaznamenali dvě "slepené" branky z hole Jiřího Hájka a Radka Kesla (6:4). Od této chvíle bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Skóre narůstalo a místy se utkání měnilo v exhibici. Utkání se vydařilo zejména Radku Keslovi, který proti špatně chytajícímu brankáři zaznamenal hatrick. Střelci branek za HC Radobyčice: Kopřiva (Hájek), Sladký (Sobota), Kessl, Kessl, Kessl (Kopřiva), Fryš (Kopřiva), Sobota, Hájek (Fryš), Hájek (Fryš). Títmto vítězstvím jsme přerušili sérii čtyř proher v řadě a snad nastartovali lepší období.

7.1 2008

• Před dalším střetnutím
  • 8.1. 2008 nás čeká další nepříjemný soupeř - hráči HC GES. V prvním utkání jsme s přehledem vyhráli. Soupeř ovšem nedávno posílil, takže nás nečeká žádné snadné utkání. Zápas začíná v 19:15 na ZS v Rokycanech.
6. 1. 2008
  • HC RADOBYČICE - HC TOUŠKOV 0:5
  • Hokejisté Touškova začali od prvních minut seběvědomě a náš tým zatlačili do hluboké defenzivy. Již ve druhé minutě jsme inkasovali z hole opory soupeřova týmu, hráče Kaliny. Po této brance následovala sprška střel, která zůstala bez brankového vyjádření jen díky tradičně výbornému Jirkovi Hrabákovi. Na konci první třetiny zvýšili Touškovští na 2:0. Teprve od této chvíle se hra vyrovnala. Dostavily se i šance, ty bohužel zůstaly neproměněny. Po vstřelené brance volaly zejména příležitosti Sladkého, Tytla, Soboty a Fryše. V době nejvyššího tlaku ujela hostující dvojice na osamoceného obránce Radka Naara, který přes veškerou snahu brance nezabránil - 0:3. Od tohoto okamžiku bylo na ledě pouze jedno družstvo. Přestože jsme nepodali špatný výkon, na rozjetý Touškov to bohužel nestačilo. Škoda jen, že David Salák nastoupil až do třetí třetiny. Okamžitě se zapojil do hry, přičemž nastřelil dvě tyče. Jediným světlým okamžikem zápasu tak zůstal raut po utkání jehož hlavním iniciátorem byl právě David. Takže ještě jednou díky, a příště také nějaké vstřelené branky!!
  • 28.12.07 v 18:00 se koná vánoční setkání hráčů, funkcionářů a fanoušků týmu HC Radobyčice v hospodě U Matasů v Černicích!
Na programu je i zvolení čestného předsedy klubu.
Všichni jsou zváni!!!

16.12.2007

• HC RADOBYČICE - HC HOLÝŠOV 2:5
  • Uktání dvou celků z popředí tabulky dominovala kombinační hra hostů, na kterou nenalezli domácí odpověď. První třetina začala ve svižném tempu, přičemž první šanci si vypracoval Jiří Hájek. Pak začal úřadovat nepřesný rozhodčí Nový, který v sedmé minutě vyloučil Radobyčického Sobotu do konce utkání za běžný zákrok. Tento moment výrazně ovlivnil zbytek třetiny, kdy hráli hosté téměř sedm minut v přesilové hře. Na konci první třetiny využili hosté jednu z nabízených přesilových her. O minutu později přidali další branku, což utkání rozhodlo. Od této chvíle museli Radobyčice otevřít hru, čímž se otevíral prostor pro rychlé protiútoky hostů. Ti si po zbytek utkání s přehledem udržovali tříbrankový náskok a utkání bez větších problémů dovedli k vítěznému konci. Radobyčice se po celé utkání nedostali do výraznějšího tlaku, přičemž hlavním důvodem byla váznoucí kombinace. Pochválit za toto ukání zaslouží snad pouze Jan Diviš, který odvedl tradičně poctivý bojovný výkon. Branky za HC RADOBYČICE Diviš Jan, Tytl.

13.11.2007

• HC RADOBYČICE - SK ZBOR 12:3
  • Ve včerejším večerním utkání porazili hokejisté HC Radobyčice tým SK Zbor vysoko 12:3. V utkání se dařilo i některým svátečním střelcům. Především Petr Naar střelec dvou branek podal výborný výkon. Hokejisté Radobyčic od druhé třetiny předváděli zodpovědný výkon plný bruslení a osobních soubojů. Negativem zůstává špatná kombinační hra při založení útoku a častá vyloučení, která by mohla v příštích utkáních sehrát významnou roli. Střelecky se rovněž dařilo Janu Divišovi, Petru Sobotovi a Víťovi Tytlovi.

3.12. 2007

• HC RADOBYČICE vs. KRALOVICE 2:4
  • V utkání dvou týmů z čela tabulky podlehli hokejisté Radobyčic celku Kralovic 2:4 (0:1, 0:1, 2:2). Úvodní třetina byla s obou stran velmi opatrná, ve 14 minutě Kralovice využily zaváhání obrany soupeře a vsítily branku - 0:1. Utkání rozhodla druhá třetina, kdy Radobyčice přidaly na tempu ovšem neproměnily několik brankových příležitostí a naopak inkasovaly  na 0:2. Kralovice od té doby hrály se zabezpečené obrany a čekaly na další chyby soupeře. Ty přišli v úvodu třetí třetiny, kdy Kralovice zvýšily až na rozdíl čtyř branek. Korekci skóre pak zajistili v závěru Kopřiva a Sobota. Celkově se hrálo utkání podprůměrné úrovně ze které vyčnívali pouze oba brankáři.

27.11. 2007

• DAVID SALÁK novou posilou HC RADOBYČIC
  • V dnešních dopoledních hodinách by měl klub HC RADOBYČICE podepsat víceletou smlouvu s Davidem Salákem. Poprvé by se měla na ledě představit nová posila v pátečním utkání proti HC Kralovice. Jedná se o důrazného hráče s výbornou koncovkou. Hráč tohoto typu týmu v minulých zápasech citelně scházel.

29.10. 2007

• VYPJATÉ UTKÁNÍ ROZHODL TYTL
  • Hokejisté HC Radobyčice porazili v dalším utkání tým Gladiators 5:4. Mužem utkání byl Víťa Tytl, který vstřelil tři branky.

22.10.2007

• RADOBYČICE - TOUŠKOV 3:3
  • Výborné utkání hrané na zimním stadionu města Plzně byl k vidění výborný hokej, přičemž blíže k vítězství měli hokejisté Radobyčic, kteří inkasovali třetí branku 16 sekund před koncem.